Vývoj

V distančním prostředí M.O.O.D.L.E. neustále vytváříme nové kurzy pro rozvoj osobního i týmového potenciálu. Klademe důraz na sebereflexi účastníků, evaluaci před kurzem, v jeho průběhu i na závěr kurzu. Klíčovým faktorem efektivity našich kurzů je vysoká míra interaktivity a podpora všech učebních stylů, kterými každý jednotlivec disponuje.

Klíčovými cílovými skupinami jsou zejména manažeři, obchodní týmy, mentoři, školitelé ve výrobě a HR manažeři.


Knihu Rukověť dobrého interního lektora věnuji všem, kteří se mnou více jak dvacet let hledali cestu kvalitního a efektivního rozvoje lidského potenciálu. Je skvělé, že už je Vás tolik, že není možné všechny vyjmenovat. Ale všechny naše společné úspěchy a omyly tady najdete.....

Petr Kazík

A věřím, že tyto zkušenosti a praktické návody budou inspirací i ostatním, kdo se rozvojem lidského potenciálu v praxi zabývají. Knihu naleznete ZDE...


Vytvořili jsme jednoduchá výuková videa Andragogické kompetence pro systematické kombinované vzdělávání pedagogů na vysokých školách. Jsou používána v prostředí M.O.O.D.L.E.


Námi vytvořené videoukázky, které ilustrují, jak správně aplikovat Didaktiku a metodiku lektorské práce v praxi. Používáme je jak při prezenčních trénincích, tak při distanční přípravě (v prostředí M.O.O.D.L.E.) účastníků našich kurzů. Příklad ZDE..


Série krátkých výukových videí pro prezenční kurzy rozvoje osobního potenciálu , která slouží k sebereflexi účastníků nebo k pochopení principů technik posilujících dovednost a přenos poznatků do praxe.  Příklad ZDE..


Pro společnost HUISMAN Konstrukce, s.r.o., jsme vytvořili kompeltní kurz Bezpečnost práce ve výškách.  To znamená programu kurzu, vyškolení interních lektorů (autorizovaných osob), vytvoření studijních podkladů, natočení instruktážních videí, vytvoření distančního kurzu a elektronického testování. Kurzem každoročně prochází více jak 160 pracovníků.